Strojírenský dělník/ce / Brusiči nástrojů a kovů

Informace o nabídce práce:

PRACOVIŠTĚ Zborovice
- Náplň práce: obsluha brusek ploch, měření hotových výrobků, běžná provozní údržba strojů
- Požadavky: vzdělání v oboru strojírenství nebo praxe ve strojírenství, znalost měření a práce s měřidly, manuální zručnost, spolehlivost, přesnost, ochota pracovat ve vícesměnném provozu
- Nabízíme: příplatky za odpolední a noční směny, kompletní zaškolení, 2x ročně odměny závislé na hospodářském výsledku firmy, osobní a profesní rozvoj, firemní benefity (5. týden dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / kapitálové životní pojištění)
- osobní kontakt je možný v sídle firmy v době Po-Pá 7.00-14.00 hod., nebo telefonicky dohodnout v téže době, popř. písemné žádosti zasílejte na e-mail: lada.hanakova@pilana.cz

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PILANA Saw Bodies a.s., IČ: 25521853
místo pracoviště:Hlavní 51, 768 32 Zborovice
mzda (plat):20 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:4
benefity:
  • Jiné výhody: příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění / kapitálové život
  • Dovolená navíc
vhodné pro:
  • cizince
obory:
  • Výroba a provoz
  • Služby

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. et Ing. Lada Hanáková, personalista
Email:lada.hanakova@pilana.cz