Brusič kovů / Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů

Náplň práce: ruční a strojní broušení, leštění kovových dílů a výrobků dle požadavků zakázky. Seřizování a obsluha brousících strojů včetně jejich ošetřování, údržby a čištění.
Sestavování součástí do celků (nádrže, nádoby, potrubí, konstrukce podle výkresové dokumentace).
Praxe při výrobě nerezových nádrží vítána.

Nabízíme: náborový příspěvek 15 000 Kč, možnost rozšíření odbornosti v naší svářečské škole, odborné certifikace potřebné pro práci v EU, Další výhody dané firemní kulturou.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s., IČ: 15821773
adresa pracoviště:Nádražní 697, Pacov, 39501, Česko
mzda (plat):32 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity:
  • Ubytování: možnost ubytování 50 Kč/ den
  • Jízdní výhody: příspěvek na dopravu až 1500 Kč
  • Podnikové stravování: příspěvek na stravování
  • Dovolená navíc: týden dovolené navíc
  • Jiné výhody: příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Ing. Marie Veselá, personální ředitelka
Telefonní číslo:724589699