Specialista/Specialistka na kvalitu a produkci masa / Biologové

Požadované vzdělání: VŠ molekulární biologie, biochemie a technologie potravin, potravinářství - zpracování masa, kvalita a bezpečnost potravin, veterinární hygiena.

Požadovaná praxe: výhodou, ne podmínkou.

Náplň práce:analýzy vlastností určující kvalitu biologických materiálů (zejména masa),obsluha přístrojů pro analýzy masa a masných produktů,sledování aktuálních informací v problematice kvality a produkce masa,
zpracování a podávání návrhů nových výzkumných projektů na národní a mezinárodní úrovni,
řešení výzkumných projektů, vč. koordinace experimentálních prací, vypracování průběžných a závěrečných zpráv,
aktivní vyhledávání možností spolupráce a její sjednávání pro řešení mezinárodních projektů,
publikace odborných a vědeckých článků.

Další požadavky:
základní znalosti v oblasti statistiky a vyhodnocování dat,
analytické myšlení,
pečlivost a samostatnost,
komunikativnost,
ŘP sk. B.

Nabízíme:
práci ve společnosti s mnohaletou tradicí v zemědělském výzkumu a vývoji
odpovídající platové ohodnocení,
pružnou pracovní dobu,
další vzdělávání a osobní rozvoj,
pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Základní pracovní doba: 8:00-14:00
Nástup: dohodou
Mzda: od 25 000,- Kč

Co požadujeme?

praxe a zkušenosti:
  • Práce s PC - základní dovednosti PC
  • Práce s PC - textový editor (Word)
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Práce s PC - prezentační software
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
jazyky:
  • Aktivní angličtina
minimální požadované vzdělání:Vysokoškolské

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Agrovýzkum Rapotín s.r.o., IČ: 26788462
místo pracoviště:Výzkumníků 267, Rapotín, 788 13 Vikýřovice
mzda (plat):25 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
obory:
  • Věda a výzkum
  • Zemědělství a lesnictví