Barmani

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
Vzdělání nebo praxi v oboru, příp. ochotu se zaučit
Samostatnost a zodpovědnost
Přirozený projev, preciznost a smysl pro detail
Flexibilitu a ochotu pracovat v nočním provozu vč. Víkendů a svátků
Vhodný je barmanský kurz nebo praxe v oblasti míchání nápojů
Pracovní náplň:
Práce za barem
Zadávání objednávek do pokladního systému a inkaso plateb, vyúčtování tržeb
Podílení se na zajištění obsluhy v nočním klubu (pátek a sobota)

Náborový příspěvek až 10 tisíc. Stálý profesní růst, možnost přechodného ubytování, 25 dnů dovolené, zaměstnanecké stravování, odměny za životní jubilea, roční odměny, bonusy, slevy u obchodních partnerů, Edenred Card, výměnné rekreace v ČR a SR

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny: 8:00-15:00.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Lázně Luhačovice, a.s., IČ: 46347828
adresa pracoviště:Luhačovice, Česko
mzda (plat):24 000 Kč až 30 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dělené směny
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 05. 2024
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Bc. Michaela Kadlecová
Telefonní číslo:731 402 385