Aktuální nabídka práce ve společnosti Lázně Poděbrady a.s.

  • Zdravotní sestra s osvědčením / Ostatní všeobecné sestry se specializací

    Jedná se o dvanáctihodinové směny. Nabízíme: levné stravování, dovolená 23 dní, po roce čerpání procedur a rekreace s jinými lázněmi, příspěvek na dětský tábor, sleva v lékárně; ...

  • Fyzioterapeut / Fyzioterapeuti bez specializace

    Nabízíme: levné stravování, dovolená 23 dní, po roce čerpání procedur a rekreace s jinými lázněmi, příspěvek na dětský tábor, sleva v lékárně;

  • Lékař internista, kardiolog / Lékaři v interních oborech

  • Kuchař/ka / Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

    Požadujeme: vyučení v oboru, praxe vítána. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.

  • Pomocná síla do kuchyně / Pomocníci v kuchyni

    Náplň práce: mytí nádobí; Nástup možný IHNED nebo po dohodě. Kontaktovat nás můžete e-mailem nebo telefonicky.