Aktuální nabídka práce ve společnosti Knorr-Bremse Services Europe s.r.o.

  • Financial analyst / Finanční analytici

    Pracovní náplň: - Podpora při organizaci procesů účetního výkaznictví včetně plánování, validace a konsolidace - Poskytování pravidelné reportů a prezentací pro různé interní zákazníky - Standardní a ad-hoc (KPI) analýza ...

  • Business process & application consultant sap qm / Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři

    Pracovní náplň: - Koordinace externích poskytovatel. služeb ve spolupráci s manažerem a projektovým managementem - Koordinace a moderováni workshop. o návrhu řešeni, zaznamenávaní požadavky. a příprava rozhodovacích doku ...

  • System administrator backup / Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí

    Pracovní náplň: - Navrhování, implementace a údržba zásad a plánů zálohování pro různé typy dat a aplikace. - Monitorování, řešení potíží a optimalizace výkonu a dostupnosti zálohování - Obnova dat a systémů v případě sc ...