Aktuální nabídka práce ve společnosti ELEKTRO ŠUDOMA, s.r.o.

  • Elektrikář/elektrikářka / Stavební a provozní elektrikáři

    Nástup možný ihned. Kontaktní osoba Leona Šudomová, tel. 733 747 751 (volat 7:00-19:00), e-mail: [email protected]. Pracovní doba: Po-Pá 6:00-14:30 Požadujeme: vyučen v oboru elektro, řidičské oprávnění typu B, och ...

  • Pomocný montážní dělník/ce / Pomocní montážní dělníci

    POŽADAVKY: ochota pracovat, ŘP skupiny B výhodou NABÍZÍME: možnost dopravy do zaměstnání firemním vozidlem KONTAKT: e-mailem, tel. 7-19 hod

  • Elektrikář/ka / Stavební a provozní elektrikáři

    POŽADAVKY: spolehlivost, samostatnost, zodpovědnost za odvedenou práci, ochota cestovat podle zakázek, každodenní výjezdy na zakázky služebním vozidlem, pracovní doba 6-14:30 hod. KONTAKT: osobně, telefonicky (od 7-19 ho ...

  • Bagrista / Obsluha zemních a příbuzných strojů

    NÁPLŇ PRÁCE: zemní práce na stroji JCB 2CX a pásovém bagru POŽADAVKY: ŘP sk. C výhodou, v případě menšího vytížení ochota provádět pomocné práce při elektromontážích a stavebních pracích, nástup možný ihned KONTAKT: tele ...