Zámečník, pomocný pracovník (práce v ČR) / Zámečníci strojů

Pracoviště: Vodní č.p. 414, Senice na Hané. Nástup možný ihned. Prac. doba: 6:00 - 14:30 hod.
Požadujeme: pouze praxi v oboru a znalost technických výkresů, min. 1 rok praxe na obdobné pozici, znalost čtení výkresové dokumentace, znalost strojní výroby, ochota učit se novým věcem, samostatnost, pečlivost, pracovitost.
Minimální požadované vzdělání: vyučení bez maturity.
Náplň práce: dokončovací práce na vnitřní části výměníku a dále jeho kompletní montáž, řezání broušení, ohyb trubek, nátěr, tlakové zkoušky, demontáž, příprava pro přepravu k zákazníkovi.
Zaměstnanecké výhody: 5 dní dovolené navíc, příspěvek na stravování, benefity, měsíční a vánoční prémie, příplatky za přesčasy, víkendy, svátky.
První kontakt je možný POUZE telefonicky od 7:00 - 15:30 hod. nebo mailem.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Střední odborné (vyučen)

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Efficient Energy Technology s.r.o., IČ: 46581693
adresa pracoviště:Vodní 414, Senice na Hané, 78345, Česko
mzda (plat):21 300 Kč až 22 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:3
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Terezie Hlavinková
Telefonní číslo:774 644 593