Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Děláme kompletní interiéry od návrhu až po realizace, jsme rodinná firma s tradicí od roku 1925.
- Hledáme truhláře, odborníka v oboru s minimální praxí 3 roky
- Náplň práce: precizní výroba atypických interiérů + montáže.
- Praxe v lakování - výhodou
- Předchozí práce s nábytkem na míru - výhodou
- Práce na plný úvazek (možnost také práce na ŽL)
- Požadujeme samostatnost, ochotu pracovat a učit se nové věci
- ŘP skupiny B
- Pracoviště: Všenory - na trase vlaku Praha-Beroun (3 min. pěšky od vlakové zastávky)
- Pracovní doba Po-Pá od 7:00-15:30.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:BV studio - interiéry s.r.o., IČ: 27222055
adresa pracoviště:Karla Majera 177, Všenory, 25231, Česko
mzda (plat):25 000 Kč až 40 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:2
datum nástupu:01. 06. 2024
benefity:
  • Zvláštní prémie
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Josef Blaženín
Telefonní číslo:775 558 201