Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Náplň práce: manipulace se skladovým zbožím - bezchybný příjem a výdej, uskladnění zboží, kontrola zboží, kontrola a třídění palet, příprava zakázek dle zadání, vykládka a kontrola zboží dle skladových dokumentů a pokynů nadřízeného, práce s paletami dle platných dokumentů, plnění výkonnostních a kvalitativních ukazatelů, vedení příslušné evidence, obsluha manipulační skladové techniky.
Požadavky: Základní vzdělání, spolehlivost, přesnost a časová flexibilita, průkaz VZV výhodou, ochota pracovat ve 3 směnném provozu (ranní: 6:00-14:00, odpolední: 14:00-22:00, noční: 22:00-6:00), dobrý zdravotní stav

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:FM ČESKÁ, s.r.o., IČ: 62969072
adresa pracoviště:Tuchoměřice, Česko
mzda (plat):18 900 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:9
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Zuzana Černá
Telefonní číslo:220 413 211