Dělník/dělnice výroby dílů / Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu

Informace o nabídce práce:

náplň práce:
- obsluha strojů, značení výrobků, manipulace s prázdnými a plnými obaly
- vkládání materiálu, odebírání hotových výrobků
- seřizování strojů a zařízení
- kontrola kvality výrobků dle interní dokumentace a dle pokynů vedoucího
- vedení výrobních a provozních záznamů
- úklid pracoviště a strojů, odvoz odpadů
- základní údržba nástrojů, strojů a zařízení
- výměny nástrojů
Požadujeme:
- min. ZŠ vzdělání
- manuální zručnost, pečlivost, pozornost
- vysoké pracovní nasazení
- zájem učit se novým věcem
- rychlá orientace (obsluha několika strojů)
- rychlost i přesnost při práci
Nabízíme:
- stabilní zázemí v mezinárodní společnosti napojené na prestižní skupinu Toyota Group, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- férová firemní kultura
- pravidelnou mzdu
Zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
Směnný provoz: 2,3 směny.
Způsob prvního kontaktu zaměstanavatele: e-mailem, telefonicky, nebo formou doporučenky ÚP ČR, budou potvrzovány vždy ve čtvrtek v průběhu výběrového řízení od 9:00 hod.

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:TRCZ s.r.o., IČ: 26486059
adresa pracoviště:Průmyslová 1165, Lovosice, 41002, Česko
mzda (plat):29 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:6
datum nástupu:01. 04. 2024
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Martina Šmidtová
Telefonní číslo:416 421 201