Pracovník- pracovnice ve výrobě potravin / Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Informace o nabídce práce:

PRACOVNÍK- PRACOVNICE VE VÝROBĚ POTRAVIN
Základní popis
Rodinná firma z Dubence u Dvora Králové nad Labem hledá nové spolupracovníky. Firma se zaměřuje na výrobu knedlíků a dalších zchlazených produktů. Práce se vykonává ve výrobně v Dubenci ve dvousměnném provozu a převážně ve stoje. Nástup možný ihned.
Náplň práce:
· ruční a strojová výroba knedlíků a dalších produktů
· příprava těsta
· plnění knedlíků náplněmi
· vaření knedlíků
· příprava knedlíků k expedici
· úklid pracoviště, strojů a zařízení
Požadujeme:
· spolehlivost, pečlivost, pracovitost
· aktivní přístup
· manuální zručnost
· odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)
· ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní a dopolední směna)
· flexibilitu (není pevná pracovní doba)
· praxe v oboru není podmínkou
Nabízíme:
· práci na HPP
· pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem
· odpovídající mzdové ohodnocení (18 000,- až 20 000,- Kč/měsíc hrubého)
· odměny na základě osobního hodnocení nad rámec základní mzdy
· zajištěná doprava ze Dvora Králové a Jaroměře
· volné soboty - krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci)
· příspěvek na dopravu v závislosti na vzdálenosti
· slevu na firemní výrobky

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:DUBENECKÁ KNEDLÍKÁRNA s.r.o., IČ: 07643748
adresa pracoviště:Dubenec 37, 54455, Česko
mzda (plat):22 200 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:5
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Vladislav Hynek
Telefonní číslo:777098140