Pracovníci do výrobny lahůdek / Obsluha ostatních strojů a zařízení na výrobu, zpracování, uchování potravin a příbuzných výrobků

Informace o nabídce práce:

Požadujeme:
manuální zručnost - zaškolíme.
Pracovní náplň:
jedná se o výrobu chlebíčků, pomazánek, atd.
Pružná pracovní doba 6:00 - 14:00 hod., možnosti přesčasů
Nabízíme:
práci na hlavní pracovní poměr i na brigádu, ubytování, dopravu a stravu,
slevu 40% proti maloobchodu na naše výrobky (maso, mléčné výrobky, pomazánky, saláty, ....)

www.gurmanklub.cz

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GURMÁN KLUB, s.r.o., IČ: 61681431
adresa pracoviště:Karlovarská třída 532, Kamenné Žehrovice, 27301, Česko
mzda (plat):21 000 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:jednosměnný provoz
počet volných míst:7
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Václav Kukačka
Telefonní číslo:728 380 809