OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ / Obsluha ostatních manipulačních zařízení (kromě obsluhy vysokozdvižných vozíků)

DĚLNÍK/-CE - POPELÁŘ/-KA, OBSLUHA OSTATNÍCH MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ
- PP na dobu určitou od 15. 2. 2018 do 14. 2. 2021, možnost prodloužení v případě dobrých prac. výsledků
- Náplň práce: obsluha manipulačního zdvihacího zařízení při svozu odpadků, vykonávání manuální práce související s činností dělníka svozu odpadů, provádět úklid, ochrana a péče o svěřenou techniku, dodržování BOZP, reprezentace společnosti vhodným chováním a jednáním
- Nabízíme: pracovní oděv zajištěný zaměstnavatelem včetně praní
- Kontaktní osoba: Hosová Kamila, e-mail: [email protected]

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:Hradecké služby a.s., IČ: 25962973
adresa pracoviště:Bratří Štefanů 990, Hradec Králové - Slezské Předměstí, 50003, Česko
mzda (plat):16 800 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:dvousměnný provoz
počet volných míst:7
datum konce pracovního poměru:14. 02. 2021
vhodné pro:
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Kamila Hosová
Telefonní číslo:493 646 654