VÝROBNÍ DĚLNÍK - MONTÁŽNÍ DĚLNÍK / Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů

Smlouva je uzavírána na rok, poté může být prodloužena na dobu neurčitou.

Náplň práce:
-Kompletace a kontrola vyrobených dílů
-Montáž dveřních výplní do osobních automobilů.

Požadavky:
-Manuální zručnost, pečlivost, spolehlivost a chuť pracovat.
-Zkušenost ze směnného provozu výhodou (automobilová nebo jiná výrobní společnost), není však nutností

Zajímavé finanční ohodnocení a další firemní benefity - čtvrtletní bonus, 13. plat, 5 týdnů dovolené, dotované závodní stravování, motivační programy, čisté a bezpečné pracovní prostředí, svozové autobusy (Liberec, Semily, Železný Brod,Lomnice nad P.)

kontakt: telefonicky v pracovní dny od 8.00 do 17.00 hod., e-mailem
osobně: vyplnit osobní dotazník na vrátnici
závodu (Průmyslová 3000, Turnov)

Co požadujeme?

minimální požadované vzdělání:Základní + praktická škola

Co nabízíme?

zaměstnavatel:GRUPO ANTOLIN TURNOV s.r.o., IČ: 26702436
adresa pracoviště:Průmyslová 3000, Turnov, 51101, Česko
mzda (plat):20 160 Kč až 25 430 Kč
typ pracovní smlouvy:
směnnost:třísměnný provoz
počet volných míst:2
benefity:
  • Dovolená navíc: svozové autobusy, motivační programy
  • Jiné výhody
  • Zvláštní prémie
  • Podnikové stravování
vhodné pro:
  • uchazeče se středoškolským vzděláním
  • uchazeče s vysokoškolským vzděláním
  • cizince

Odpověď na nabídku práce

Kontaktní osoba:Žižková
Telefonní číslo:702 042 241